O firmie

STYRHOP

Firma „Styrhop” powstała 1 maja 2000 roku na terenie powiatu wejherowskiego i od początku działalności zajmowała się produkcją styropianu budowlanego. Wraz z upływem czasu i z dużym zainteresowaniem klientów poszerzyliśmy asortyment o styropian opakowaniowy, styropapę oraz zaślepki styropianowe. Ponadto oferujemy kształtki styropianowe, których wielkość i forma mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Poza produkcją styropianu – przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą dodatków do elewacji tj. kleju do styropianu, kleju do siatki, tkaniny zbrojącej, listew narożnych, łączników do styropianu a także foli na posadzki.

„Styrhop” od początku swojego istnienia cechuje się rosnącą dynamiką wzrostu produkcji oraz chęcią osiągania sukcesu. Podstawową przesłanką działania firmy jest dostarczenie klientom produktów jak najwyższej jakości. Realizacja tego celu prowadzi do satysfakcji i zadowolenia klientów, którzy potwierdzają wysoką jakość. Dobra ocena produktów, powoduje iż udział firmy w województwie się zwiększa i z małej firmy regionalnej stała się przedsiębiorstwem zaopatrującym coraz to większe obszary, a także wysyłającym towar za granicę.
Od 2000 roku obroty firmy stale rosną i pozwalają na rozwój, dzięki któremu z roku na rok przedsiębiorstwo się powiększa i inwestuje w nowe maszyny i technologie.

Doświadczenie i wiedza zdobyte przez wiele lat działalności pozwalają na stworzenie produktów na najwyższym poziomie zgodnych ze standardami Unii Europejskiej oraz przepisami prawa w Polsce. Produkty przechodzą odpowiednie badania i spełniają wymogi rynku.

Oprócz dążenia do osiągania wysokich i powtarzalnych parametrów produktów, firma jest nastawiona na terminowe i szybkie dostawy oraz doradcze wspieranie klientów. Dzięki temu współpracujemy z wieloma zakładami produkcyjnymi, hurtowniami, stolarniami, firmami ocieplającymi budynki oraz z klientami indywidualnymi.

Zapraszamy do współpracy!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.